• Uživatel nebyl nalezen. 397275



  •   Muži     Ženy  
  • Kouření:  nerozhoduje    nekuřák  kuřák     pouze s fotkou
    Vzdělání:  nerozhoduje    žádné   zš    učiliště   učiliště s maturitou   střední škola    vysoká škola
    Děti:  nerozhoduje    žádné   1   2   3   4   5  
    Stav:  nerozhoduje    svobodný   zadaný   ženatý/vdaná   rozvedený/ná   vdovec/vdova
  •        haňulka (34)
    Tábor


    Jsem veselá, ráda se směju a mám ráda lidi. Jsem kamarádská, citlivá a hlavně milující máma - můj syn je pro mě všechno. Držím si pevné zásady a vím, co od života i rodiny chci.Miluju dobré jídlo a rozhodně u mě nečekej míry 90-60-90. Jsem žena,, krev a mlíko,,, je na mě kus ženy a rozhodně je si naco sáhnout - a stojím si zatím, že i to má své kouzlo.Hledám muže, který umí být oporou, naslouchat a vedle kterého můžu být partnerkou, nejlepší kamarádkou a i vášnivou ženou. Ocením, pokud už máš děti v trvalé nebo střídavé péči a víš, co znamená péče o rodinu.Pokud toužíš po upřímném vztahu, sdílení a domácím teple, budu ráda, když napíšeš.

  •        alca (46)
    Tábor


    Hledam vztah

  •        liduš (40)
    Svitavy


    Sportovně talozená, ráda čtu, rozvedená, děti nemám a neplánuji.Bez zavazků ve svém bydlení. Mám 2 práce, takže času je málo, ale víkendy nam volné.Jsem nenaročná a upřímná.

  •        moni (44)
    Rychnov nad Kněžnou


    Ahoj,jmenuji se Monika.Láska k přírodě, zahrade,cestování i zvířátkům mě dělá takového člověka jaká jsem a rada bych poznala treba prave Tebe.

  •        jeny (46)
    Děčín


    Ráda chodim na procházky, mám devítiletého syna, ráda luštim křížovky.Mam ráda dobré jídlo

  •        romča (21)
    Boskovice


    „Hledám milého, upřímného a věrného kluka, který umí být gentleman a rád se směje.“

  •        eliška (57)
    Plzeň


    Hledám přítele na cestování kino divadlo a hlavně Ady měl rád zvířata

  •        hana (65)
    Čáslav


    jsem sportovní postavy, záliby jezdectví, chovatelství.Hledám doprovod při návštěvách sportovních a kulturní akcí.

  •        petros (51)
    Ostrava


    hledám si někoho kdo by mě chtěl za přítele jsem v plném invalidním důchodu tak pokud by jsi tam a chceš se se mnou seznámit tak mi klidně napiš jmenuji se Petr Lukáč z Ostravy a hledám lásku na seznámení

  •        miroslav (40)
    Olomouc


    Hledám ženu

  •        karel10 (76)
    Chomutov


    Tam za vodou v rákosí ti najevo dám že Tě postrádám.

  •        honza (23)
    Liberec


    Zatím sám nevím, co od toho čekat, ale rád si klidně jen popíšu nebo pokecám.

  • DALŠÍ LIDÉ     PŘEDCHOZÍ LIDÉ  
  • NOVĚ REGISTROVANÍ S FOTKOU:
  • Registrace do seznamky
    - seznámíš se s více než 170 000 uživateli
    - vše zcela zdarma
    - diskrétní a prověřená seznamka

    REGISTRACE
    Seznamuje se:
    98 122 mužů
    83 950 žen


    ...