• Uživatel nebyl nalezen. 385031



  •   Muži     Ženy  
  • Kouření:  nerozhoduje    nekuřák  kuřák     pouze s fotkou
    Vzdělání:  nerozhoduje    žádné   zš    učiliště   učiliště s maturitou   střední škola    vysoká škola
    Děti:  nerozhoduje    žádné   1   2   3   4   5  
    Stav:  nerozhoduje    svobodný   zadaný   ženatý/vdaná   rozvedený/ná   vdovec/vdova
  •        petra (59)
    Prachatice


    Ahoj,je tu někdo na kafe a pokec.

  •        kaci (30)
    Ústí nad Orlicí


    Ahojky je tady někdo na pokec a prostě být přátelé žádný falešný a pouze s fotkou

  •        dája (52)
    Šumperk


    Zážitky jdou hezčí sdílené

  •        kočka (62)
    Svitavy


    Hledám kamaráda

  •        věrka (44)
    Olomouc


    Hledàm někoho, kdo rád chodí do přírody,posadí se v kavárně, cukrárně. Baví ho i kultura kino, divadlo, koncerty. Také třeba navštěvuje jinà zajímavá místa.

  •        katka (49)
    Rakovník


    Ráda poznám muže pro krásný život v lásce.

  •        nadeje1 (51)
    Žatec


    Chci se zase na někoho těšít ty nekuřák jako já věk 47-58 Žatec Most Kadaň a okolí pošli číslo na Whatsap foto pošlu. Pes je moje součást.

  •        cabina71 (54)
    Hodonín


    Hledám kamaráda,parťáka....na procházky s pejskem. Více do zpráv....

  •        zdendulka (70)
    Pelhřimov


    hledám fajn muže, který se také cítí osamocen.

  •        arev (56)
    Vsetín


    Ráda poznám MUŽE, který ví, co chce, má to v hlavě srovnané a nehledá terapeutku, pečovatelku ani osobní asistentku. Chci parťáka, ne šéfa. Muže, se kterým si budeme vzájemně dělat život hezčí, zábavnější.

  •        přátele tisu (46)
    Nové Město nad Metují


    Ahoj, jsi žena nebo muž ve věku 30–45 let a rád(a) trávíš čas v přírodě?Mám chalupu v Orlických horách, rád přivítám dalších lidí – 7 žen a 7 mužů – na víkendové setkání. Není to žádná hra na seznamku, jen klidný víkend bez pevného programu. Všechno si domlouváme na místě, kdo co uvaří, kdo přiloží do kamen, kdo chce jít do lesa. Ubytování je jednoduché, ale o to víc prostoru zůstává pro sdílení, ticho i smích. Nejde o komerční akci – pouze sdílíme náklady na provoz chalupy (jídlo, dřevo, energie). Jde o přirozené setkání pro nezadané. Pokud tě to láká, napiš pár slov o sobě. Místo a info rád pošlu. Pěkný den, Michal

  •        george93 (32)
    Česká Lípa


    Chci najít někoho s kým mi bude dobře :P

  •        milan (40)
    Liberec


    Ahoj hľadám úprimnú a milú ženu na vážnu známosť ak sa taká nájde čo túži po láske úprimnosti tak budem rád keď práve teba budem môcť spoznať

  •        alex (49)
    Svitavy


    Hledám přítelkyni Svitavy a okolí

  •        vláďa (32)
    Liberec


    Hledám tu zde rozumnou, milou fajn slečnu/ ženu na seznámení

  • DALŠÍ LIDÉ     PŘEDCHOZÍ LIDÉ  
  • NOVĚ REGISTROVANÍ S FOTKOU:
  • Registrace do seznamky
    - seznámíš se s více než 170 000 uživateli
    - vše zcela zdarma
    - diskrétní a prověřená seznamka

    REGISTRACE
    Seznamuje se:
    98 122 mužů
    83 950 žen


    ...